מלון התעלות הסודיות סנטוריני | זה הזוי! זה חלומי!

9 ביוני 2021

עודכן לאחרונה ב-02 ביולי, 2021

דף הבית » יוון » איי יוון » מלונות באיי יוון » מלונות בסנטוריני » מלון התעלות הסודיות סנטוריני | זה הזוי! זה חלומי!

עודכן לאחרונה ב-2 ביולי 2021

בסדר, הנה, אני אורז מזוודות! סנטוריני תמיד הייתה יעד חלומי לחופשה, אבל המלון המיוחד הזה, המכונה מלון התעלות הסודיות סנטוריני, גורם לי לרצות להכין את התיקים ולטוס לשם מיד. למה? בגלל הפתעה מיוחדת מאד שמגיעה עם החדרים!

מהו מלון התעלות הסודיות סנטוריני?

במתחם הווילות והסוויטות דנה בפירוסטפני, יש סוויטות וחדרים נבחרים עם מנהרות סודיות המובילות מחדר הרחצה לבריכת אינסוף חיצונית עם נוף מדהים. הזיה! חלום!

תראו בסרטון הזה. האורחים פשוט צריכים לעבור דרך דלת קטנה בחדר האמבטיה שלהם אל תעלת מים, ואז לשחות לבריכת האינסוף שבקצה, הממוקמת בחוץ וצופה אל נופים עוצרי נשימה.

מתחם הווילות והסוויטות דנה, סנטוריני

אם תזמינו מקום בסוויטת אינפיניטי במתחם הווילות דנה בפירוסטפני, תקבלו גישה לבריכת האינסוף הפרטית שלכם, דרך מנהרה סודית.

במלון הזה אפשר ללגום שמפניה בקצה בריכת האינסוף אליה תיכנסו דרך חדר השירותים!

המים, אגב, מחוממים, כך שגם אם האורחים רוצים לצאת בערב או לתפוס את השקיעה המוקדמת של הבוקר, לא יהיה להם קר!

יחד עם היותן מגניבות במיוחד, הבריכות הן גם פוטוגניות להפליא. מה יש להגיד, תראו בסרטון הבא. כך אפשר לטייל מחדר האמבטיה, לשחות דרך מעבר ולהגיח אל נוף השקיעה. נפלא!

מתחם הווילות והסוויטות דנה, סנטוריני

גם החדרים מגניבים!

הבריכות הן לא הדבר המגניב היחיד במלון התעלות הסודיות. החדרים כוללים גם מיטות זוגיות ענקיות ונעימות, תפאורה לבנה, אמבטיות עיסוי ומרפסות עם נוף ללא תחרות. לא רק הבריכות נראות נהדר, גם חדרי השינה וחדרי הרחצה נראים מדהימים.

כמה זה עולה? איך להזמין?

כפי שבוודאי יכולתם לנחש, מחירי השהייה אינם זולים. כשאתם מזמינים, שימו לב לבחור בסוויטה עם בריכה פרטית, מכיוון שיש גם חדרים רגילים (אם כי זולים יותר).

היכן ממוקם מלון התעלות הסודיות סנטוריני?

המלון הזה נמצא בעיירה פירוסטפני. העיירה נמצאת במרחק של כ-1.5 ק"מ מהעומס של עיר הבירה של סנטוריני, פירה. היא אידיאלית למי שרוצים להיות קרובים, אבל לא קרובים מדי, לאקשן ולחיי הלילה של בירת האי.


פוסטים נוספים בנושא מלונות בסנטוריני


תנית פטור ואי לקיחת אחריות

המידע שמובא לנוחותכם כאן, בעברית, אינו פרסום רשמי של המלון. המידע שמוצג כאן הוא בלתי מחייב והוא מוצג לפי מיטב ידיעתנו והבנתנו, מתוך מחקר, איסוף ובדיקה מקוונים וכלליים שביצעתי ומתוך חוות דעת מטיילים. אנו עושים את מיטב מאמצנו להבטיח כי המידע יהיה עדכני ומדויק, אולם איננו יכולים לשאת באחריות למידע או לתוכן כלשהו. שימושכם באתרנו כפוף לתנאי השימוש של האתר. אם יש מידע בעמוד שדורש תיקון או עדכון, אנא הוסיפו תגובה בשדה התגובות שבתחתית העמוד. אם תנסו לרכוש מוצר או שירות כלשהו כתוצאה ממעקב אחר קישור מאתר זה, איננו יכולים להיות אחראים בשום מצב בקשר אליהם. לפרטים רשמיים חשוב לקרוא היטב את המידע העדכני באתר שבו אתם מבצעים את ההזמנה.
כיתבו תגובה:

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *